Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Logatherm WLW196i AR

Tepelné čerpadlo WLW196AR

Plnoautomatické kúrenie a chladenie

Systém tepelného čerpadla je k dispozícii vo výkonných variantoch 6,8,11a a 14 kW pri A2/W35.

V závislosti od potrebného výkonu je Logatherm WLW196i AR vhodný pre rodinné domy a malé bytové jednotky.

 

Vonkajšia jednotka – je ľahká a kompaktná

Je vyrobená zo špeciálneho materiálu EPP (recyklovaný expandovaný polypropylén) vďaka ktorej je vonkajšia jednotka výrazne ľahšia a umožňuje tým jednoduchšiu manipuláciu pri inštalácii.

 

Technológia inventora s variabilným nastavením otáčok plynuje prispôsobuje výkon tepelného čerpadla potrebám vykurovacieho systému. Tým je zaistená vysoká úroveň pohodlia s výnimočnou hospodárnosťou.

 

Vnútorná jednotka je k dispozícii v štyroch variantoch:ako dve kompaktné, priestorovo úsporné vežové riešenia alebo jedna monoenergetická a jedna bivalentná vnútorná jednotka pre montáž na stenu.

Zásobník teplej vody je integrovaný u monoenergetického vežového riešenia a veži so solárnym výmenníkom tepla. Základné varianty na stenu sa dodávajú ako monoenergetické riešenie s elektronickou vykurovacou vložkou ako bivalentné riešenie so zmiešavacím ventilom pre zapojenie kotla.

Všetky štyri jednotky sú s ohľadom na potrebný výkon vhodné ako samostatný vykurovací systém. Vnútorné jednotky obsahujú integrovanú elektrickú 9 kW vložku, ktorá podľa potreby výkonovo dokuruje podľa potreby.

 

Tepelné čerpadlo WLW196i AR odoberá vykurovaciu energiu zo vzduchu a to dokonca aj pri teplotách do -20°C, kedy je stále schopné efektívne pokryť celú tepelnú spotrebu. Tepelné čerpadlo vzduch-voda je v spojení s podlahovým vykurovaním sériovo určené aj pre aktívne chladenie.

 

Vďaka regulačnému systému Logamatic EMS plus a ovládacej jednotke Logamatic HMC300 je možné Vaše tepelné čerpadlo ovládať aj cez internet prostredníctvom Vášho smartfónu alebo tabletu.

Osvedčený regulačný systém a regulátor HMC300 Vám poskytnú prehľadné ovládanie a diagnostiku. LCD displej a samovysvetľujúce ovládacie menu výrazne zjednodušia ovládanie tepelného čerpadla.

 

Ktorá zo štyroch variantoch vnútorných jednotiek je pre Vás najvhodnejšia,  závisí od Vašich individuálnych požiadaviek na kúrenie a teplú vodu.

1.Všetko v jednom: Kompaktná, priestorovo úsporná veža so 190 litrovým zásobníkom teplej vody má všetky potrebné systémové komponenty už integrované. Veža je voliteľne k dispozícii aj s integrovaným solárnym výmenníkom tepla. To umožňuje ohrev teplej vody pomocou solárneho výmenníka - optimálne systémové riešenie pre ešte väčší komfort.

2.Malá ale výkonná:  Nástenná vnútorná jednotka je k dispozícii v dvoch variantoch: ako monoenergetická s elektrickou vložkou a ako bivalentné riešenie so zmiešavacím ventilom pre pripojenie kotla. Pre spoľahlivú dodávku tepla po celý deň , a to aj v čase vysokého dopytu na teplo alebo prípravu TÚV, môže sa paralelne pripojiť integrovaná vykurovacia vložka alebo v prípade bivalentného riešenia, exitujúci plynový vykurovací kotol s max. výkonom 25kW.

 

Všetko on-line:  Vďaka inovatívnej technológii môžete vaše nové tepelné čerpadlo ovládať prostredníctvom smartfónu alebo tabletu.


 

137942

18.10.2019
ÚvodÚvodná stránka